img img img
NEDEN ÜSTMER?

Akademisyen Kadro

ÜSTMER, yabancı dil eğitimi sektöründe verdiği kaliteli ve farklı eğitim ekolleriyle kısa sürede başarıya ulaşmıştır.

  • Alanında Uzman Akademik Kadro
  • Başarısı kanıtlanmış kişiye özgü müfredat
  • Eğlenceli, güler yüzlü interaktif öğrenme

NEDEN ÜSTMER ?

ÜSTMER, yabancı dil eğitimi sektöründe verdiği kaliteli ve farklı eğitim ekolleriyle kısa sürede başarıya ulaşmıştır. Bu başarı, ÜSTMER’in bünyesinde oluşturduğu ve uyguladığı metotlarda saklıdır. Alanında en deneyimli, güler yüzlü, dil öğrenmeyi kolaylaştıran, bireyi dilin olumsuz etkilerinden tamamen uzaklaştıran, öğrenmeyi eğlenceli ve kalıcı hâle getiren ÜSTMER’in profesyonel eğitmenleri, şu an dünyanın tüm kıtalarına ulaşarak gerek çevrim içi gerekse yüz yüze eğitimde yüzlerce öğrenciye eğitim vermektedir. ÜSTMER, eğitim alanında özgünleştirilmiş eğitim programları ile ilk sıralarda yer almaktadır. Özgün programlar ile bireyin hızlı, nitelikli ve kalıcı bir öğretim sürecini tamamlayabilmesi için kişiye ve gruplara özel eğitim programları oluşturmaktadır. Bu programlarla kişi, kendi eğitim ihtiyacına göre bir seçim yaparak konfor alanından kopmadan dil eğitimi alabilmektedir.

ÜSTMER Yabancı Dil Merkezi’nde yoğun olarak talep edilen eğitimlere bakacak olursak: İngilizce, Yabancı Dil Olarak Türkçe Eğitimi (TÖMER), Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Çince, Rusça, Arapça, Farsça, Japonca gibi dillerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı sınavlarına yönelik (TÖMER, TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, iTEP, OET, SAT, YÖS, YKS, PTE ACADEMIC, TELC, GOETHE vb.) hazırlık kursları verilmektedir.

ÜSTMERDE YAŞAM NASIL ?

ÜSTMER Yabancı Dil Merkezi, çevrim içi ve yüz yüze derslerde dil öğretim süresince sizlere ekstra/ek dersler, telafi dersleri ve konuşma dersleri ile sosyalleşme ve pratik yapma alanları da sunmaktadır. Bir dili öğrenmek ve edinmek uzun ve yorucudur.  Bu yorucu dönemi en az stres ve endişe ile doğal bir süreçmiş gibi algılamanızı sağlayarak öğretim gördüğünüz alanlar ve bu alanlar dışında da çevrim içi ve yüz yüze derslerle sizlere imkânlar sunmaktadır. Çevrim içi derslerimizde eğitmenlerimiz tarafından profesyonelce kullanılan ‘’Zoom ve Microsoft Teams’’ uygulamaları üzerinden kaliteli ve konforlu bir dil eğitimi alma imkânları mevcuttur. Bu uygulamalar üzerinden dersler anlatılırken öğrencilerimizin en iyi şekilde yararlanması sağlanmaktadır. Çevrim içi derslerde öğrencilerle tüm materyal, sunum ve kitaplar paylaşılarak ve haftanın herhangi bir gününde düzenlenen konuşma kulüplerimize katılarak pozitif iletişimin yanı sıra dil öğrenim süreci daha da aktif hâle getirilmektedir. Dünyanın herhangi bir kıtasından dil öğrenim sürecine katılan bireyler, bu uygulamalardaki rahatlık ve profesyonellikle birlikte dili içselleştirebilmektedirler.

Dil öğretim süresince ve sonrasında kalıcı kılabilmek adına ders dönemlerinde öğrenilen her şeye uygulama alanları oluşturulmaktadır. Standart öğrenme süreçlerinde önemli olan grammar (dil bilgisi) ve reading (okuma)’dir. Ancak öğrenmenin gerçekleşebilmesi için temel (dört) dil becerilerinde tam bir öğrenme gerçekleşmesi gerekmektedir. Bunun gerçekleşebilmesi adına öğrenilen dil için uygulama alanları oluşturularak birey pasif öğrenmeden çıkartılıp aktif öğrenme alanlarında var olarak öğrenme kolaylaştırılmaktadır. Birey ezberci sistemden kurtarılarak hızlı ve kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmektedir. 

WhatsApp Sorularınızı Sorun